Ognisko „Żegnajcie wakacje”

Koniec wakacji coraz bliżej .Czasu niestety nie da się zatrzymać, ale można zrobić wszystko, by spędzić go w atrakcyjny sposób. Doskonałym pomysłem na pożegnanie wakacji jest wspólne ognisko przed GOKIEM, które zaplanowano na najbliższy piątek o godz. 16.

W czasie imprezy zaprezentowane zostaną produkcje filmowe, które powstają podczas wakacyjnych warsztatów filmowych. Na scenie pod GOK-iem wystąpią również młode wokalistki z Gminy Długołęka Julita Witek i Laura Kurek. W charakterze gwiazdy wieczoru wystąpi Hania Markiewicz, uczestniczka telewizyjnej „Bitwy na głosy” i finalistka ubiegłorocznej edycji Dolnośląskiej Ligi Talentów.
Oprócz tego program imprezy przewiduje m. in. ogłoszenie wyników konkursów na wakacyjną przypinkę oraz wakacyjnego stworka – najbrzydszą maskotkę wakacyjną wykonaną z resztek materiałów. Podczas ogniska, które rozpocznie się po zakończeniu części scenicznej, nie zabraknie również wspólnego śpiewania przy ognisku oraz pieczenia kiełbasek.

Dodano: 20 sierpnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.