Ogólnokrajowy Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” po raz dwunasty

  
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Państwowa Inspekcja Pracy ogłaszają kolejną edycję konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” w kategorii podmiotów prowadzących indywidualną działalność rolniczą.

Zdobywca I miejsca w kraju i tytułu najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego wśród producentów prowadzących indywidualną produkcję rolniczą otrzyma główną nagrodę rzeczową ufundowaną przez prezesa KRUS.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia dostępne są w Oddziale Regionalnym i Placówkach Terenowych KRUS, a także na www.krus.gov.pl.

Termin zgłaszania gospodarstw do Konkursu upływa z dniem 14 marca 2014 roku. Osoby zainteresowane udziałem serdecznie zapraszamy.

Dodano: 10 lutego, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.