Ogólnokrajowy konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Honorowy Patronat nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski.
 

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy ogłaszają kolejną edycję konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” w kategorii podmiotów prowadzących indywidualną działalność rolniczą.
 
Współorganizatorami konkursu są Agencja Nieruchomości Rolnych, która prowadzi eliminacje dla odrębnej kategorii zakładów rolnych oraz inne instytucje i organizacje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w rolnictwie

Zdobywca I miejsca w kraju i tytułu najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego wśród producentów prowadzących indywidualną produkcję rolniczą  otrzyma główną nagrodę rzeczową ufundowaną przez Prezesa KRUS.

W minionym roku był nią wysokiej klasy ciągnik rolniczy firmy FARMTRAK, który otrzymali Państwo Małgorzata i Henryk Fitowie, rolnicy z Dolnego Śląska.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie serdecznie zapraszamy.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia dostępne w Placówkach Terenowych KRUS oraz na www.krus.gov.pl
Zgłoszenia KRUS przyjmuje do 16 marca br.
Dodano: 31 stycznia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.