OSTRZEŻENIE

Informujemy, iż odcinek drogi nr 98 (dawna droga krajowa nr 8) od skrzyżowania z łącznikiem AOW do granicy Gminy Długołęka (w stronę Oleśnicy) przejdzie, w najbliższych dniach, z mocy ustawy o drogach publicznych, na własność Gminy Długołęka (w związku z oddaniem do użytkowania drogi ekspresowej S8 na odcinku Wrocław-Oleśnica).
Wobec faktu, iż koszty utrzymania wskazanego odcinka drogi w dotychczasowym standardzie – przede wszystkim w zakresie odśnieżania – zdecydowanie przewyższają możliwości budżetu Gminy Długołęka, zmuszeni jesteśmy do ich znacznego obniżenia.   

Mając na uwadze powyższe oraz w związku ze zbliżającym się sezonem zimowym prosimy wszystkich użytkowników przedmiotowej drogi – zarówno pieszych jak i kołowych – o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi, celem uniknięcia sytuacji zagrażających bezpieczeństwu i zdrowiu.

Gmina, ze swej strony poczyni wszelki możliwe i dostępnej jej finansowo kroki w celu bieżącego utrzymywania wskazanego odcinka drogi nr 98 w takim stanie by fakt jej przejścia na stan Gminy był w jak najmniejszym stopniu odczuwalny dla wszystkich jej użytkowników.

Dodano: 22 października, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.