Oświadczenie Urzędu Gminy Długołęka

Oświadczenie Urzędu Gminy Długołęka
 
W związku z ujawnionym skandalicznym zachowaniem jednego z nauczycieli Szkoły w Szczodrem, Urząd Gminy Długołęka informuje, iż nauczyciel ten został natychmiast zawieszony w czynnościach zawodowych, a w jego sprawie prowadzone jest postępowanie wyjaśniające. W przypadku potwierdzenia się zarzutów zostaną wobec zainteresowanego wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.  
Wyrażamy głębokie ubolewanie z powodu zachowania nauczyciela. Trudno znaleźć odpowiednie słowa, by nazwać ból, jaki mogło wyrządzić wychowankom powierzonym jego opiece. Tego typu postępowanie jest rażącym naruszeniem wszelkich regulaminów i norm, obowiązujących w prowadzonych przez nas placówkach, gdzie dobro i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży pozostają zawsze najwyższym nakazem.        
 
Edyta Małys-Niczypor
Wicewójt Gminy Długołęka
Dodano: 9 marca, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.