Pakiety powitalne dla noworodków

Witajcie, najmłodsi mieszkańcy naszej gminy!

Przygotowaliśmy dla Was wyprawki, w skład których wchodzą body, maskotka i śliniaczek. Tym gestem chcemy powiedzieć Wam, jak bardzo się cieszymy, że jesteście z nami. Zapraszamy rodziców do wzięcia udziału w projekcie. Każde nowo narodzone dziecko (począwszy od 1 września 2020 roku), zameldowane na pobyt stały w naszej gminie, może otrzymać podarunek.

Co należy zrobić, by otrzymać wyprawkę?

Wypełnić: wniosek i zapoznać się z: regulaminem akcji promocyjnej.

Formularz można wysłać elektronicznie na adres: promocja@gmina.dlugoleka.pl, albo zostawić w biurze podawczym urzędu gminy w Długołęce.W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z wydziałem promocji gminy i współpracy z zagranicą pod nr tel. 71 32 30 243.

Dodano: 19 października, 2020

Komentarze

Komentowanie wyłączone.