Pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Gminy Długołęka

Dnia 03 lutego 2012 r. o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy Długołęka odbyła się pierwsza uroczysta sesja Młodzieżowej Rady Gminy Długołęka wybranej na kadencje 2011-2013. Sesję zwołał i poprowadził do czasu wyłonienia nowego Przewodniczącego Rady, Przewodniczący ustępującej kadencji- Jakub Lewalski. Młodzi radni podczas tej sesji zgodnie z uchwalonym przez Radę Gminy Długołęka w dniu 29 stycznia 2010 r. Statutem Młodzieżowej Rady złożyli ślubowanie i wybrali Prezydium. W wyniku przeprowadzonych podczas obrad sesji wyborów tajnych Przewodniczącym Rady został KORDIAN ZAJELSKI, I Wiceprzewodniczącym STANISŁAW PARTYKA, II Wiceprzewodniczącym- IWONA MACIEJCZYK, a Sekretarzem Rady została- MAGDALENA DULNIK.

Dodano: 13 lutego, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.