Pierwszy występ Elemelków z Łoziny

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste otwarcie unijnego punktu przedszkolnego w Łozinie wraz z ceremonią pasowania dzieci na przedszkolaka.  O godz. 10.00 Dyrektor Zespołu Szkół w Łozinie – P. Ilona Nowaczyk przywitała zaproszonych gości i dokonała otwarcia uroczystości. Po krótkim przemówieniu przedstawiciela Fundacji Ekologicznej: Wychowanie i Sztuka "Elementarz" (Lidera projektu w ramach, którego powstał punkt) – P. Aleksandry Januszkiewicz, w imieniu Wójta Gminy głos zabrała Sekretarz – P. Beata Łabaczuk, która życzyła dzieciom sukcesów na nowo-obranej ścieżce edukacyjnej. Kolejnym punktem programu było wiosenne przedstawienie pierwszoklasistów, którzy ciepło powitali swoich młodszych kolegów w gronie uczniów Zespołu Szkół w Łozinie.
    Cierpliwość rodziców została nagrodzona udanym występem swoich pociech. Przedszkolaki zaprezentowały swoje talenta śpiewając, recytując i bawiąc się na sportowo. Kulminacyjnym punktem wydarzenia było pasowanie maluchów, którzy znaleźli się w grupie ELEMELKÓW. Za wytrwałość, odwagę i piękną prezentację przedszkolaki otrzymały z rąk P. Sekretarz upominki od Wójta Gminy w postaci maskotek.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć: "Uroczyste otwarcie unijnego punktu przedszkolnego w Łozinie".

Dodano: 17 maja, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.