Plany na weekend

Czerwiec jest jednym z najgorętszych miesięcy pod względem weekendowych imprez organizowanych na terenie naszej gminy. I choć pogoda płata nam ostatnio figla, synoptycy przewidują poprawą na nadchodzące dwa dni. Okazję do zabawy będziemy mieli na piknkach parafialnych w Brzeziej Łące i Mirkowie oraz w Godzieszowej – na drugeij edycji Święta Tulipanowca.

Mirków – 8 czerwca (sobota)

Proboszcz parafaii ks. Wacław Kuriata zapowiada wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i starszych mieszkańców. Dla gości zostanie przygotowany duży grill, na którym będzie można usmażyć sobie kiełbaskę oraz soczystą karkówkę. Organizatorzy przewidzieli również zabawę taneczną przy dźwiękach zespołu The Voice. Największe zainteresowanie budzi jednak loteria fantowa, w której do wygrania będzie rower górski.  Środki zebrane podczas imprezy pomogą w organizacji kolonii wypoczynkowych dla dzieci z parafii św. brata Alberta w Mirkowie. Festyn odbędzie się przy kościele. Początek o 15, koniec o 22

Brzezia Łąka – 8 czerwca (sobota)

Tutaj również czeka na nas festyn parafialny. Zebrane środki podczas imprezy  zostaną przeznaczone na remont kościoła. Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla dzieci, jak choćby konkurs, w którym do wygrania (podobnie jak w Mirkowie) będzie rower górski. Piknik odbędzie się na boisku wiejskim przy ul. Sportowej. Początek o godz. 16, koniec… nad ranem.

Godzieszowa – 9 czerwca (niedziela)

Sołectwo ludzi życzliwych zaprasza na drugą edycję Święta Tulipanowca. Podobnie jak w zeszłym roku, park w Godzieszowej przeżyje prawdziwe oblężenie atrakcji, z których powinni być zadowoleni wszyscy. Na dzieci czeka mnóstwo gier i zabaw (od godz. 12), na sympatyków muzyki folkowej – występy sześciu zespołów z regionu (od godz.14), a na  miłośników ruchu i tańca – atomowa "Zumba Angela" (14:30, 16:40), która dała prawdziwy popis podczas Gminnego Dnia Kobiet w Borowej. Najwięcej emocji wzbudzi na pewno loteria fantowa, w której do wygrania będzie prawdziwy kucyk. Zabawa rozpocznie się od godz. 12, a skończy… jak wszystkim zabraknie sił. 

Serdecznie zapraszamy!

Adrian Walczyk

Dodano: 7 czerwca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.