Pobierz aplikacje Dobrej Widawy

Zapraszamy do pobrania i testowania dwóch aplikacji mobilnych, poświęconych atrakcjom turystycznym Doliny Dobrej i Widawy.

Są to NATURALNA Dobra Widawa i KULTURALNA Dobra Widawa. NATURALNA Dobra Widawa w szczególności dedykowana jest miłośnikom wypoczynku na łonie natury. Są tu informacje o walorach przyrodniczych, a także wykaz bazy sportowo-rekreacyjnej, noclegowej czy gastronomicznej, w tym produktów lokalnych.
Natomiast KULTURALNA Dobra Widawa adresowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby poznać dziedzictwo kulturowo-historyczne obszaru. Dowiesz się dzięki niej o walorach kulturowo-przyrodniczych, a także znajdziesz wykaz bazy sportowo-rekreacyjnej, noclegowej czy gastronomicznej, w tym produktów lokalnych.
Aplikacje zawierają też wykaz szlaków turystycznych i opis przykładowych tras – do wyboru, ale dają również możliwość samodzielnego planowania wycieczek. Aplikacje można pobrać bezpłatnie ze strony www.dobrawidawa.pl/app, ze Sklepu Play oraz z App Store, a także poprzez zeskanowanie kodu QR umieszczonego m.in. w kalendarzach LGD Dobra Widawa na rok 2021 oraz w punktach informacyjnych rozmieszczonych na obszarze wszystkich 10 gmin Partnerstwa.

 

Dodano: 14 stycznia, 2021

Komentarze

Komentowanie wyłączone.