Poczuj się jak królowa na Gminnym Dniu Kobiet

 
Przed nami kolejna edycja Gminnego Dnia Kobiet. Tradycyjnie na wszystkie mieszkanki czeka mnóstwo darmowych atrakcji. Zapraszamy 8 marca do nowego bydunku przedszkola w Długołęce.

Każda pani będzie mogła m.in. skorzystać z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich, udać się na poradę do wróżki, zrobić sobie profesjonalną sesję zdjęciową u Agaty Korzeniowskiej lub wziąć udział w warsztatach plastycznych. W specjalnie zaaranżowanej kawiarence czekać będą pyszne wypieki kół gospodyń wiejskich. Czas umilą występy naszych finalistek ubiegłorocznej edycji „Gminnych Talentów”: Kamili Florek, Laury Kurek oraz Zuzanny Młotek. Impreza odbędzie się 8 marca w nowym budynku przedszkola w Długołęce. Początek o godz. 14.

Dodano: 27 lutego, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.