Podsumowanie projektu polsko-duńskiego „Having a voice, having a choice”

31 marca 2012.r udaliśmy się do Jaworzyny Śląskiej na konferencję podsumowującą projekt polsko-duński „Having a voice, having a choice”. W konferencji uczestniczyli również nasi koledzy (Młodzi Radni) ze Żmigrodu, Obornik Śląskich oraz gospodarze – Jaworzyna Śląska. Przedstawiciele Stowarzyszenia Semper Avanti zaprezentowali nam wyniki tego projektu, było dużo zdjęć z warsztatów, które odbyły się w Żmigrodzie, następnie wspominaliśmy naszą wizytę w Danii, gdzie prezentowaliśmy wyniki naszych warsztatów, które każda Młoda Rada miała za zadanie przeprowadzić wśród młodzieży ze swojej gminy. Na koniec każdy z uczestników konferencji krótko ocenił projekt (pod względem atmosfery jaka panowała wśród młodzieży, programu, jaki został zrealizowany oraz organizacji)
Następnie zostaliśmy zaproszeni do Muzeum Starych Parowozów. Po zwiedzeniu muzeum odbył się turniej w siatkówkę „O puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej” – nasza reprezentacja zajęła II m-ce
Dzień spędziliśmy bardzo miło i wróciliśmy do domu z pozytywną energią. Mamy nadzieję, że doświadczenie, które wynieśliśmy z udziału w projekcie pomoże nam w realizacji naszych pomysłów.

Dodano: 28 kwietnia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.