Pomagamy pogorzelcom

Wójt gminy Długołęka oraz Komitet Społeczny Zbiórki Publicznej przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Długołęce zwracają się z uprzejmą prośbą o pomoc i wsparcie finansowe lub rzeczowe dla rodziny z Długołęki poszkodowanej w wyniku pożaru.

22 lutego w wyniku pożaru czteroosobowa rodzina straciła dach nad głową. Ogień strawił piętro oraz dach budynku jednorodzinnego. Pozostałe pomieszczenia mieszkalne uległy zniszczeniu z powodu zalania. Straty są ogromne, a budynek nie nadaje się w chwili obecnej do zamieszkania. Poszkodowana rodzina nie jest w stanie samodzielnie zrealizować odbudowy spalonego domu. Potrzebuje pomocy w naprawie dachu oraz poddasza. Każda pomoc – finansowa, rzeczowa, usługowa, zwiększa szanse na powrót rodziny do domu, gdzie będzie mogła odbudować poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji życiowej.

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy chcą i mają możliwości udzielenia pomocy poszkodowanej rodzinie. Osoby zainteresowane udzieleniem pomocy pogorzelcom, prosimy o dokonywanie wpłat na rachunek bankowy:

22 9584 1021 2003 0302 7013 0001
Bank Spółdzielczy w Oleśnicy Oddział w Długołęce

Zbiórka prowadzona będzie do 31 marca 2017 r. Za wszelką pomoc udzieloną poszkodowanej rodzinie składamy serdeczne podziękowania.

Dodano: 1 marca, 2017

Komentarze

Komentowanie wyłączone.