Pomagamy poszkodowanym w wypadku

Organizujemy pomoc dla rodziny samotnej matki z Długołęki, poszkodowanej w wyniku wybuchu gazu. Liczy się każdy grosz!

Wpłat na konto można dokonywać do końca października. Jest też możliwość wrzucania datków do puszek, które zostaną przekazane sołtysom i będą wystawione w szkołach, sklepach i urzędach na terenie gminy.

W sobotę 25 czerwca w wyniku wybuchu butli gazowej 3-osobowa rodzina straciła dach nad głową. Została naruszona konstrukcja dachu, zniszczone zostały wszystkie okna i ściany, co uniemożliwia dalsze użytkowanie domu.

Przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Długołęce został powołany Komitet Społeczny Zbiórki Publicznej, który prowadzi zbiórkę pieniędzy na odbudowę zniszczonego domu. Prosimy o wsparcie pieniężne, które umożliwi rozpoczęcie remontu, a tym samym powrót rodziny do własnego domu.

Nr konta 96 9584 1021 2003 0302 5992 0001

Komitet Społeczny Zbiórki Publicznej przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Długołęce

Dodano: 8 września, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.