Pomożemy znaleźć ci pracę i pracownika

 
Jesteś mieszkańcem naszej gminy i szukasz pracy? A może jesteś przedsiębiorcą, który potrzebuje pracownika? Odwiedź koniecznie zakładkę „lokalne oferty pracy”. Znajdziesz ją na bocznym pasku narzędziowym, po lewej stronie.

Za pośrednictwem zakładki firmy mają możliwość zamieszczania ogłoszeń o trwających naborach na wolne stanowiska pracy.
Jak przyznaje wójt gminy: – Z jednej strony chcemy wesprzeć naszych przedsiębiorców w poszukiwaniu pracowników, z drugiej naszych mieszkańców, którzy szukają pracy. Może dzięki zakładce uda nam się  stworzyć lokalną giełdę pracy – mówi Iwona Agnieszka Łebek.

Oferty można przesyłać na adres m.wolicki@gmina.dlugoleka.pl. Ogłoszenia będziemy zamieszczać również na naszym profilu na Facebooku www.facebook.com/wdlugolece.

Sprawdź aktualne oferty pracy tutaj

Urząd gminy nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń zamieszczanych w zakładce.

Dodano: 20 maja, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.