Porozmawiaj z ankieterem

W imieniu Głównego Urzędu Statystycznego we Wrocławiu zachęcamy do wzięcia udziału w badaniach ankietowych. Porozmawiaj z ankieterem i miej wpływ na wyniki badań.

Główny Urząd Statystyczny prowadzi w całym kraju statystyczne badania ankietowe, w tym badania w gospodarstwach domowych, które pozwalają na ocenę warunków życia ludności i kondycji gospodarstw domowych oraz dokonywanie porównań międzynarodowych w tym zakresie. W dostarczaniu informacji statystycznych niezbędny jest udział respondentów – tylko dzięki nim, dzięki ich przychylności wobec ankieterów, poświęconemu czasowi i zrozumieniu wagi tematu, może powstać pełny i rzetelny statystyczny obraz naszego społeczeństwa.

G_Anisimowicz Ewelina_fotki_Badania ankietowe

 

Dodano: 11 lipca, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.