Przed nami Gminny Dzień Dziecka

Trwają przygotowania do Gminnego Dnia Dziecka organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury. W tym roku impreza odbędzie się na terenie świetlicy wiejskiej oraz boiska Orlik w Brzeziej Łące. 

W programie przewidziano m. in. występy młodzieżowych gwiazd – finalistów ubiegłorocznej edycji Dolnośląskiej Ligi Talentów (DoLiTa). Wśród nich wystąpi m. in. 14-letnia Hania Markiewicz, uczestniczka telewizyjnej „Bitwy na głosy”, a także Izabela Możdżeń, która w tym roku zasiada w jury DoLiTy. Oprócz nich wystąpi grupa taneczna Expresja, która zaprezentuje taniec hip-hop oraz poprowadzi warsztaty taneczne dla uczestników imprezy. Imprezę uświetni także długołęcki zespół Temperatura. Dla miłośników sportu i rekreacji zaplanowano pokaz i warsztaty z udziałem Pawła Skóry – mistrz żonglerki (freestyle football), a także pokaz Taekwon-do ITF oraz sprawnościowy turniej sztuk walki Combat Kalaki „Młody Mistrz”.

Nie zawiodą się również miłośnicy wyrafinowanej techniki, na których czekać będzie prezentacja maszyn rysujących. W imprezę zaangażowana będzie również Ochotnicza Straż Pożarna i Policja, która zaprezentuje swój sprzęt i wyposażenie.
Dla najmłodszych przewidziano konkursy, gry i zabawy, które poprowadzą instruktorzy GOK. Na wszystkie dzieci będą czekały napoje i słodki poczęstunek.

Impreza odbędzie się w sobotę 1 czerwca w godzinach 15.00-19.30. Udział w imprezie i korzystanie z atrakcji jest bezpłatne!

Program

Dodano: 27 maja, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.