Przyjazna Gmina 2012

Mamy zaszczyt poinformować, że w maju br. Kapituła Programu Przyjazna Gmina, który odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Forum Biznesu przyznał Gminie Długołęka tytuł Przyjazna Gmina 2012 w kategorii Gmina Wiejska o charakterze wielobranżowym.

Ogólnopolski Program "Przyjazna Gmina" ma na celu wyłonienie najlepszych Gmin w Polsce oraz wskazanie kierunków rozwoju w polskim samorządzie lokalnym, a także promocję Gminy przyjaznej inwestorom, mieszkańcom i turystom.

Gmina oceniana była pod kątem różnorodnych kryteriów m.in.: terenów inwestycyjnych, inwestycji własnych, planowania rozwoju gminy, skuteczności działań promocyjnych, zagospodarowania budżetu czy potencjału kapitału ludzkiego.

Dodano: 30 maja, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.