Regionalny Konkurs Grantowy „Równać Szanse 2014”

 
 
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Regionalny Konkurs Grantowy w ramach programu "Równać Szanse 2014" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem programu jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.

 

 

O dotacje do 7 500 zł na projekty minimum 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 lutego 2015 r. i trwające nie dłużej niż do 31 sierpnia 2015 r. mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych z terenów wiejskich i miast do 20 000 mieszkańców.
 
Termin składania wniosków upływa 6 listopada 2014 roku, o godzinie 12.00.
 
Szczegółowe informacje na temat Programu można uzyskać poprzez odwiedzenie zakładki "Równać Szanse" zamieszczonej na stronie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności lub portalu "Równać Szanse".
 
http://www.pafw.pl/programy/program/192#.VARKtaNIT08
http://www.rownacszanse.pl/
Dodano: 1 września, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.