REGIONALNY KONKURS GRANTOWY

Jeżeli macie Państwo pomysł na projekt dzięki, któremu młodzież będzie mogła aktywnie rozwijać swoje pasje i zainteresowania a zarazem podnosić swoje kompetencje i umiejętności społeczne, a nie wiecie jak go sfinansować to jest to konkurs dla Was! W ramach Regionalnego Konkursu Grantowego można otrzymać dotację do 7 000 zł na projekty trwające minimum 6 miesięcy (pomiędzy 1 stycznia a 31 lipca 2013 roku). O dotacje mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury, gminne biblioteki i nieformalne grupy dorosłych, które chcą założyć stowarzyszenie. Organizacje, które otrzymają dotacje otrzymają również wsparcie merytoryczne w postaci szkoleń dla koordynatorów, konsultacji oraz wizyt w trakcie realizacji projektów.

Na stronie www.rownacszanse.pl znajdują się szczegółowe informacje: zasady, wzór formularza, kryteria oceny oraz rejestrator wniosków. Bezpośredni link do strony z rejestratorem wniosków: http://www.rownacszanse.pl/aktualnosci/aktualnosc/1424

Dodano: 4 października, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.