Rekrutacja do nowego punktu przedszkolnego w Łozinie

Z dniem 1 marca 2012 r. rozpoczęła się rekrutacja uczestników projektu, tj. dzieci w wieku 3-4 lat do nowego punktu przedszkolnego w Łozinie. Punkt utworzony został w ramach projektu pn. „Wiejskie Ośrodki Rozwoju Dziecka w gminach: Długołęka, Milicz i Pęcław”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy chętnych rodziców dzieci w wieku 3-4 lat do zapoznania się z Regulaminem uczestnictwa w projekcie oraz zgłoszenia swoich dzieci do projektu.

Więcej informacji o projekcie: >>>>>>>>

Do pobrania:
Regulamin uczestnictwa w projekcie
Deklaracja udziału i oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych
Karta zgłoszenia dziecka

Dodano: 1 marca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.