Remonty przejazdów kolejowych – będą objazdy!

Od zeszłego tygodnia mieszkańcy Mirkowa i Długołęki narażeni są na utrudnienia związane z czasowymi zamknięciami przejazdów kolejowych przy ul. Kiełczowskiej i ul. Wiejskiej. Jest to efekt prac nad wymianą nawierzchni przejazdu na zlecenie Polskich Linii Kolejowych. 

Zgodnie z informację uzyskaną od PLK przejazd w Mirkowie będzie jeszcze zamknięty od 16 października (godz. 8:00) do 18 października (godz. 18). Do tego czasu wykonawca został bezwzględnie zobowiązany do oznakowania trasy objazdu. W Długołęce przejazd przy ul. Wiejskiej będzie zamknięty od 13 października (godz.8) do 15 października (godz.18). Przejazdy będą zamknięte całodobowo. Inwestycja w Mirkowie realizowana jest w ciągu drogi powiatowej. – Niestety ani zarządca drogi, ani PLK nie poinformowali nas odpowiednio wcześniej o planowanych zamknięciach, co praktycznie uniemożliwiło nam przygotowanie mieszkańców na utrudnienia. Dołożymy jednak wszelkich starań, żeby w miarę możliwości przygotować jak najlepiej objazd – tłumaczy Katarzyna Wolicka, kierownik wydziału remontów i inwestycji.
Objazd ul. Kiełczowskiej biegnie jedyną możliwą trasą. Najpierw ul. Bławatną (przy oczyszczalni ścieków), a następnie ul. Cisową i Okrężną oraz odcinkiem ul. Zachodniej do ul. Wiejskiej już w Długołęce. 

Mapa z objazdamia dostępna tutaj

Dodano: 8 października, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.