Rozpoczynamy proces adaptacyjny w żłobku w Kiełczowie

Szanowni Państwo, w związku z zakończeniem procesu rekrutacyjnego do gminnego żłobka w Kiełczowie, przystępujemy do procesu adaptacyjnego przyjętych dzieci.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami pracownicy gminnego żłobka w Kiełczowie od 4 stycznia 2021 r. pracują nad przygotowaniem placówki do objęcia opieką najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dbając o bezpieczeństwo dzieci oraz rodziców i pracowników żłobka proces ten odbywać się będzie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej związanymi z COVID-19.

W dniach 18, 19, 20 stycznia, ze względu na liczne obostrzenia, odbywać się będą w żłobku pierwsze organizacyjne spotkania z rodzicami, w podziale na grupy. Przekazane zostaną wszystkie ważne informacje dotyczące funkcjonowania placówki.

W dniach 21, 22 stycznia zorganizowane zostaną w żłobku dni adaptacyjne dla dzieci. Wszyscy rodzice będą mogli przyjść z dziećmi, wspólnie spędzić czas z opiekunkami w wyznaczonych grupach. To pozwoli rodzicom zapoznać się z pracownikami żłobka, a dzieciom z nowym miejscem i opiekunkami poszczególnych grup.

Informacja o podziale na grupy zostanie zamieszczona jutro (tj. 14 stycznia) na stronie gminy (zakładka gminnego żłobka).

Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19, prosimy o przybycie na spotkanie jednego rodzica/opiekuna dziecka.

 

Dodano: 13 stycznia, 2021

Komentarze

Komentowanie wyłączone.