Samorząd równych szans

Gmina Długołęka wzięła udział w ogólnopolskim konkursie Samorząd Równych Szans 2012,
w którym oceniane są najlepsze działania na rzecz osób niepełnosprawnych. W ubiegły piątek
w Karpaczu zostały ogłoszone wyniki. Na ręce wicewójta gminy oraz kierowniczki Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wręczony został dyplom potwierdzający uzyskanie przez gminę wyróżnienia i tytułu. Obie panie przyjęły również gratulacje z rąk ministra Jarosława Dudy, będącego pełnomocnikiem rządu ds. osób niepełnosprawnych.
Uzyskane wyróżnienie poświadcza jak dużą uwagę władze gminy skupiają nad kwestią wsparcia dla osób niepełnosprawnych. Znalezienie się w gronie wyróżnionych oznacza, że prowadzone przez gminę inicjatywy, a w głównej mierze autorski pomysł wójta gminy „Spełnić choć jedno marzenie”, są wyjątkowo skuteczne i realnie wpływają na polepszenie osób pokrzywdzonych przez los. Dyplom już niebawem zawiśnie na ścianie urzędu gminy przypominając nam, że warto pomagać innym!

Dodano: 8 października, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.