Ścieżki rowerowe okiem kamery

Organizacja Semper Avanti przy współpracy z gminą Długołęka zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w warsztatach filmowych. Projekt będzie obejmował promocję turystyki rowerowej poprzez realizację materiałów video. 

Cykl spotkań zostanie przeprowadzony w kilku wybranych miejscowościach na terenie gminy na dwóch trasach rowerowych. Trasa zielona obejmuje: Pasikurowice, Siedlec, Godzieszowa, Łozina, Zaprężyn, Szczodre, natomiast trasa czerwona: Byków, Śliwice, Bielawa, Długołęka, Borowa. Na każdej trasie wybranych zostało sześć najciekawszych obiektów kulturalno-historyczno-przyrodniczych (m.in. kościoły, zamki, pomniki przyrody, krajobrazy), które będą tematem filmów nakręconych podczas warsztatów. Na każdym spotkaniu prowadzone są szkolenia z obsługi sprzętu (kamery, statywu, obiektywu, przesłony). Na zakończenie warsztatów, wspólnie z uczestnikami, zostanie opracowany scenariusz gotowych filmów, a zgromadzony materiał zostanie zmontowany. Jego efektem będzie film promujący trasy rowerowe na terenie gminy Długołęka. Na warsztaty filmowe zapraszamy w letnie popołudnia o godz. 17.00 do miejscowych świetlic. 
Więcej informacji na temat realizacji projektu można uzyskać w świetlicach prowadzonych przez Gminny Ośrodek Kultury w Długołęce.

Tereminy warsztatów filmowych:

Długołęka 29-31.07.2013 r.
Borowa 05-07.08.2013 r.
Łozina 12-14.08.2013 r.
Zaprężyn 19-21.08.2013 r.
Szczodre 26-28.08.2013 r.

Jarosław Dudek

Dodano: 24 lipca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.