Seniorzy bawili się w Łozinie

Po Wilczycach i Długołęce przyszedł czas na Łozinę. W miejscowym zespole szkół odbył się kolejny bal seniorów. Organizatorzy spisali się na medal, do tańca przygrywał niezawodny zespół Dexter, a na parkiecie – oprócz nestorów – tańczyła również Iwona Agnieszka Łebek.

Pani wójt na wstępie przywitała gości, życząc przede wszystkim zdrowia. – Bo gdy ono będzie dopisywać, wszystko się uda. Życzę również szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń w 2013 roku – mówiła. Chwilę później rozpoczęła się zabawa taneczna, a w jej trakcie wójt wręczyła pamiątkowe gadżety gminy oraz wyróżniła obecną na balu parę z najdłuższym – 60-letnim – stażem małżeńskim. Państwo Rzeczkowscy – Władysław i Marianna – odebrali medale, dyplom oraz legitymacje podpisane przez prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego. – Szacunek i bezgraniczna miłość. To najprostszy przepis na udany związek – przekonywał pan Władysław. Seniorzy oraz zaproszeni goście, wśród których nie zabrakło radnych – Mirosława Dudy, Krzysztofa Patera, Lidii Augustynowicz – zatańczyli wspólnie z jubilatami, składając życzenia wielu lat udanego małżeństwa. W następnym tygodniu na seniorów czekają kolejne bale. 22 stycznia będziemy się bawić w Szczodrem, a dwa dni później w Brzeziej Łące. Już teraz serdecznie zapraszamy! 

Paweł Kościółek
Dodano: 18 stycznia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.