Słoneczna niedziela w Łozinie

Choć pogoda w miniony weekend pozostawiała wiele do życzenia i bliżej jej było do jesieni niż wczesnej wiosny, nad zespołem szkół w Łozinie od samego rana świeciło słońce. Wszystko za sprawą ludzi o dobrym sercu, którzy odwiedzili piknik charytatywny na rzecz dzieci ze Specjalnego Ośrodka w Wierzbicach. 

Poza zbiórką pieniędzy, na pikniku można było obejrzeć pokazy par tanecznych, występy szkolnej młodzieży, mecze piłki nożnej i hokeja na trawie oraz wysłuchać koncertu zespołu Szeptem. Największymi atrakcjami dla dzieci bez wątpienia były wozy strażackie i policyjny, przejażdżka koniem, konkursy sportowe, zajęcia artystyczne oraz możliwość zagrania na konsoli Xbox 360. Najważniejszym punktem była jednak zbiórka pieniążków dla potrzebujących. – Bardzo się cieszymy, ze podczas pikniku udało nam się wylicytować na aukcji kwotę 7 tys. złotych, która w całości zostanie przeznaczona na rzecz ośrodka w Wierzbicach. Dziękuję wszystkim licytującym oraz darczyńcom licznych przedmiotów – nie kryje zadowolenia dyrektor szkoły w Łozinie Ilona Nowaczyk. Piknik charytatywny w Łozinie odbył się po raz drugi, a jego organizatorami był zespół szkół w Łozinie, z wolontariuszami na pierwszym planie, oraz Gminny Ośrodek Kultury.

Więcej zdjęć na profilu Gmina Długołęka na Facebooku

Adrian Walczyk
fot. Marta Lejman-Trzcińska

Dodano: 29 kwietnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.