ŚMIECIUCHOM MÓWIMY ZDECYDOWANE NIE!

Zawalczymy wspólnie o czystość i porządek w naszej gminie. Powiedzmy zdecydowane NIE wszystkim tym, którzy zaśmiecają nasze miejscowości.

Gmina ogłasza konkus "ŚMIECIUCHOM MÓWIMY NIE".
Przygotuj mem lub hasło, które będą piętnowały tych, którzy zaśmiecają naszą okolicę. Memy i hasła mają być prześmiewcze, cięte i powinny odwodzić od pomysłu wyrzucania śmieci w naszych parkach, lasach, przy drogach czy ulicach. Zwycięski mem bądź hasło zostaną wykorzystane w walce z plagą śmieciuchów i pojawią się na terenie całej gminy w postaci tabliczek ostrzegawczych.
Zapraszamy do udziału w konkursie.

Jak wziąć w nim udział?
Narysuj, dowoloną techniką, mem – czyli krótki komentarzy rysunkowy z zamieszczonym hasłem (w grę wchodzi także mem przygotowany w formie elektronicznej), bądź jeśli brak Ci zdolności plastycznych wymyśl hasło. Zasada jest jedna, mają one pobudzić do myślenia i odwieść od pomysłu zaśmiecania gminy.

Pracę konkursową wyślij na adres: promocja@gmina.dlugoleka.pl lub przynieść do urzędu gminy i złóż w punkcie podawczym. 

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziesz klikając tutaj –> [regulamin] i tutaj –> [formularz].

Na zgłoszenie masz czas do 12 czerwca.

Dodano: 22 maja, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.