Solidarni z Ukrainą – zbiórka pieniędzy dla ofiary Majdanu

 
Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc finansową dla Jarosława Panasiuka – mieszkańca naszej partnerskiej gminy na Ukrainie. Podczas ostatnich wydarzeń w Kijowie pan Jarosław stracił prawą dłoń i część przedramienia, odrzucając granat hukowy. Doznał również prawostronnej utraty słuchu.

W porozumieniu z Konsulem Honorowym Ukrainy w Chełmie oraz we współpracy z Chełmskim Ośrodkiem Wsparcia Bliźniego Caritas, chcemy przeprowadzić zbiórkę pieniężną na zakup protezy dla poszkodowanego. Koszt takiej protezy to ok. 100 tys. zł. Każda złotówka jest na wagę złota.

Dobrowolnych wpłat można dokonać na rachunek bankowy Banku Spółdzielczego w Oleśnicy, oddział w Długołęce na nr konta 60 9584 1021 2003 0302 1893 0001 lub do skarbonek, które znajdują się u sołtysów lub inkasentów w każdej miejscowości naszej gminy. Zbiórka potrwa do dnia 20 maja 2014 r.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc

Iwona Agnieszka Łebek
wójt gminy Długołęka

Komitet Organizyjny zbiórki publicznej 
na zakup protezy dla Jarosława Panasiuka

Dodano: 4 kwietnia, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.