Sportowa niedziela

Już w najbliższą niedzielę w Kobierzycach odbędą się zmagania strażaków w powiatowych zawodach sportowo – pożarniczych z udziałem drużyn młodzieżowych kobiecych oraz męskich. Nasze gminne barwy reprezentować będzie łącznie sześć drużyn: dwie ze Szczodrego, dwie z Borowej oraz po jednej z Pasikurowic i Łoziny. Poza sportową rywalizacją, organizatorzy przygotowali dla wszystkich pokazy ratowniczo – gaśnicze. Zawody rozpoczną się o godzinie 10.

Wracając z Kobierzyc, warto podjechać do Łoziny, gdzie miejscowy klub rozegra kolejne spotkanie w ramach ligi okręgowej. Rywalem „pomarańczowych” będzie Polonia Środa Śląska, która w tym sezonie nie błyszczy formą i zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową. Po ostatnim remisie z Borem Oborniki Śląskiem, zarówno piłkarze jak i wszyscy kibice Łoziny mają apetyt na trzy punkty – zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Pierwszy gwizdek rozlegnie się o 16:30.

Wierząc prognozie pogody, niedziela zapowiada się słoneczna, dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich do aktywnego spędzania ostatnich ciepłych dni w roku.

Dodano: 28 września, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.