Sportowy weekend w gminie

Nadchodzący weekend spędzimy na sportowo. W sobotę na boisku w Pasikurowicach odbędzie się X Turniej Piłkarski Witajcie Wakacje, po którym zapewne będzie na nas czekać feta z okazji awansu Iskry do klasy okręgowej,  a dzień później z Kamienia wyruszą miłośnicy "Nordic Walkingu". 

W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich miłośników kijków do Kamienia. Do pokonania czeka piękna trasa wzdłuż malowniczych zakątków południowej części naszej gminy. Chętnych do udziału w marszu prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres mailowy: soltys.kamienia@op.pl lub dzwonić bezpośrednio do pani sołtys pod nr tel. 71 315 18 24. Start o godz. 15. Pierwszych sześdziesięciu uczestników, którzy przekroczą linię mety otrzyma pamiątkowe medale.

Dzień wcześniej w Pasikurowicach będziemy witać wakacje – również na sportowo. Na tamtejszym boisku odbędzie się X Turniej Piłkarski Witajcie Wakacje. Swój udział potwierdziło sześć drużyn z rocznika 2000 (i młodsi) oraz 12 drużyn z rocznika 2002 (i młodsi). Początek o godz.10. Na najmłodszych kibiców będą czekać atrakcje w postaci licznych dmuchańców i trampolin. 

Adrian Walczyk

Dodano: 27 czerwca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.