SPOTKANIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Uprzejmie informujemy, że dnia 9 stycznia 2013 r. o godz. 17.00 w Sali obrad Urzędu Gminy Długołęka (ul. Robotnicza 12) odbędzie się spotkanie dla przedstawicieli trzeciego sektora. Spotkanie organizowane jest z inicjatywy władz Powiatu Wrocławskiego.
Przedmiotem spotkania będzie wielopoziomowe wsparcie m.in. w zakresie możliwości wspólnej promocji inicjatyw czy potencjalnych źródeł pozyskiwania dotacji na zadania realizowane przez organizacje pozarządowe.
W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele Starostwa Powiatowego, przedstawiciele Urzędu Gminy Długołęka, reprezentanci   instytucji wspierających organizacje pozarządowe (m.in. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych).
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA!
Dodano: 31 grudnia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.