Spotkanie informacyjne „Środa z Funduszami dla jednostek samorządu terytorialnego”

Szanowni Państwo,
informujemy, że Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”. Spotkanie będzie dotyczyć dofinansowania z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 dla jednostek samorządu terytorialnego i odbędzie się 4 maja 2016 roku. 

Podczas każdego ze spotkań zostaną przedstawione możliwości pozyskania dotacji przez jednostki samorządu terytorialnego z województwa dolnośląskiego. Pracownicy PIFE omówią założenia wsparcia przewidzianego zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, jak również programów krajowych.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sale, w których odbędą się spotkania, są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres pife@dolnyslask.pl z podaniem imienia i nazwiska uczestnika oraz nazwy reprezentowanej instytucji.

Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 95 01

Spotkanie odbędzie się 4 maja 2016 r. we Wrocławiu w siedzibie Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej (ul. Dobrzyńska 21/23, sala konferencyjna nr 510 na V piętrze) w godzinach 10.00-13.00.

Szczegółowe informacje na temat spotkania są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl lub w dolnośląskich Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału!

Dodano: 26 kwietnia, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.