Spotkanie informacyjne „Środa z Funduszami na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu zaprasza na spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami”, które będzie dotyczyć zasad pozyskania dofinansowania z funduszy europejskich w latach 2014-2020 na założenie działalności gospodarczej.

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie własnej działalności. Omówione będą zasady pozyskania dotacji, jak również instrumentów zwrotnych w postaci preferencyjnych pożyczek.

Spotkanie odbędzie się 3 sierpnia br.  w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5, I piętro, sala konferencyjna nr 122 ) w godzinach 10 – 13. Zgłoszenia udziału w spotkaniu należy przesyłać drogą mailową na adres pife@dolnyslask.pl. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
W razie pytań proszę kontaktować się bezpośrednio z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich  – telefonicznie 71 776 94 50 lub mailowo  pife@dolnyslask.pl

Szczegółowe informacje: www.rpo.dolnyslask.pl.

Dodano: 26 lipca, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.