Spotkanie w Sielskiej Zagrodzie

W Sielskiej Zagrodzie w Kiełczowie, na 10 dni przed oficjalnymi obchodami Dnia Edukacji Narodowej, spotkali się pracownicy naszych gminnych szkół, aby we własnym gronie uczcić swoje święto. Sala szybko wypełniła się po brzegi dyrektorami, nauczycielami, pracownikami obsługi administracyjnej i zaproszonymi gośćmi. Wszyscy zostali powitani przez panią Urszulę Kuzyk ze Związku Nauczycielstwa Polskiego. Serdeczne życzenia złożyli wójt gminy Długołęka – Iwona Agnieszka Łebek – oraz przewodniczący rady gminy Mirosław Duda. To wyjątkowe spotkanie było także okazją do przekazania specjalnych gratulacji dla wyróżniających się nauczycieli w naszej gminie. Cieszymy się ogromnie, że ludzie kreatywni i pełni pasji w wykonywanej przez siebie profesji wychowują i nauczają dzieci z naszej gminy. Życzymy jednocześnie kolejnych sukcesów na drodze zawodowej.

Dodano: 5 października, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.