Spotkanie z Izabellą Klebańską

Dzień Dziecka w GBP w Długołęce upłynął pod hasłem tegorocznej akcji "Z książką na walizkach" – "W ogrodzie sztuk". Naszą bibliotekę odwiedziła pani Izabella Klebańska, autorka książek dla dzieci, w których przybliża najmłodszym świat muzyki. Spotkanie było w związku z tym rozśpiewane i roztańczone, co bardzo spodobało się zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Czytelnicy nauczyli się rozpoznawać dźwięki różnych instrumentów muzycznych, poznali również podstawowe kroki kilku tańców.

Izabella Klebańska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi, autorką scenariuszy programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży, takich jak Tut turu, Miganki oraz Piosenkarnia. Pisze piosenki i scenariusze teledysków muzycznych. Wydała książki: Jak Dżdżownica Akolada o muzyce opowiada, Akolada – 8 stopień wtajemniczenia, Muzyczna zgraja, Kaprys, żart i inne muzyczne fanaberie.

Dodano: 11 czerwca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.