Sprawdź gdzie zagłosować

Wybory samorządowe zbliżają się coraz większymi krokami. Liczymy, że w tym roku pobijemy rekord frekwencji. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału. Na dzień wyborów uruchomione zostaną bezpłatne połączenia autobusowe z lokalami wyborczymi. Zobacz gdzie możesz oddać głos na swoich kandydatów.

Rozkład jazdy autobusów dostępny tutaj

Jeśli mieszkasz w Bielawie możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Piecowicach przy ul. Stawowej 20 – okręg wyborczy nr 21.

Jeśli mieszkasz w Bierzycach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w byłej szkole podstawowej w Węgrowie – okręg wyborczy nr 16.

Jeśli mieszkasz w Borowej możesz zagłosować w lokalu wyborczym w szkole podstawowej w Borowej przy ul. Parkowej 2/4 – okręg wyborczy nr 4.

Jeśli mieszkasz w Brzeziej Łące możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkół w Brzeziej Łące przy ul. Szkolnej 10 – okręg wyborczy nr 1.

Jeśli mieszkasz w Budziwojowicach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkół w Łozinie przy ul. Milickiej 15 – okręg wyborczy nr 11.

Jeśli mieszkasz w Bąkowie możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkół w Łozinie przy ul. Milickiej 15 – okręg wyborczy nr 11.

Jeśli mieszkasz w Bukowinie możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkół w Siedlcu przy ul. Wrocławskiej 22 – okręg wyborczy nr 12.

Jeśli mieszkasz w Bykowie możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Bykowie przy ul. Ogrodowej 2 – okręg wyborczy nr 10.

Jeśli mieszkasz w Dąbrowicy możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Januszkowicach przy ul. Klonowej 1 – okręg wyborczy nr 2.

Jeśli mieszkasz w Długołęce przy ul. Akacjowej, Asnyka, Bocznej, Gajowej, Jaśminowej, Kasztanowej, Klonowej, Kniejowej, Konopnickiej, Kochanowskiego, Kolejowej, Krótkiej, Kwiatowej, Łowieckiej, Malinowej, Miarki, Mickiewicza, Myśliwskiej, Parkowej, Ptasiej, Reja, Słowackiego, Słowiczej, Spokojnej, Spacerowej, Szkolnej, Tuwima, Waryńskiego lub Wrocławskiej możesz zagłosować
w lokalu wyborczym w zespole szkolno-przedszkolnym w Długołęce przy ul. Szkolnej 40 – okręg wyborczy nr 5.

Jeśli mieszkasz w Długołęce przy ul. Bukowej, Bzowej, Chabrowej, Cisowej, Dębowej, Grabowej, Jarzębinowej, Jemiołowej, Jodłowej,
Kalinowej, Lawendowej, Lipowej, Magnoliowej, Makowej, Modrzewiowej, Okrężnej, Olchowej, Orzechowej, Południowej, Rumiankowej, Sosnowej, Świerkowej, Tęczowej, Wiejskiej, Wierzbowej, Wrzosowej, Wschodniej, Zachodniej lub Zawadzkiego możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkolno-przedszkolnym w Długołęce przy ul. Szkolnej 40 – okręg wyborczy nr 6.

Jeśli mieszkasz w Długołęce przy ul. Bema, Broniewskiego, Brzozowej,Kopernika, Liliowej, Nowej, Ogrodowej, Polnej, Robotniczej, Różanej,Rzemieślniczej, Sienkiewicza, Słonecznej, Stawowej lub Zielonej możesz zagłosować w lokalu wyborczym w Gminnym Ośrodku Kultury w Długołęce przy ul. Wiejskiej 23 – okręg wyborczy nr 7.

Jeśli mieszkasz w Dobroszowie Oleśnickim możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Januszkowicach przy ul. Klonowej 1 – okręg wyborczy nr 2.

Jeśli mieszkasz w Domaszczynie możesz zagłosować w świetlicy wiejskiej w Pruszowicach przy ul. Parkowej 11 – okręg wyborczy nr 14.

Jeśli mieszkasz w Godzieszowej możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkół w Siedlcu przy ul. Wrocławskiej 22 –
okręg wyborczy nr 12.

Jeśli mieszkasz w Jaksonowicach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w byłej szkole podstawowej w Węgrowie – okręg wyborczy nr 16.

Jeśli mieszkasz w Januszkowicach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Januszkowicach przy ul. Klonowej 1 – okręg wyborczy nr 2.

Jeśli mieszkasz w Kamieniu możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Bykowie przy ul. Ogrodowej 2 – okręg wyborczy nr 10.

Jeśli mieszkasz w Kątnej możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Kątnej – okręg wyborczy nr 3.

Jeśli mieszkasz w Kępie możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Januszkowicach przy ul. Klonowej 1 – okręg wyborczy nr 2.

Jeśli mieszkasz w Kiełczowie przy ul. Akacjowej, Brzozowej, Bukowej, Kasztanowej, Leśnej, Letniej, Lipowej, Ładnej, Mlecznej,
Modrzewiowej, Ogrodowej, Orzechowej, Parkowej, Polnej, Północnej, Różanej, Świerkowej Wiosennej, Wiśniowej lub Złotej
możesz zagłosować w lokalu wyborczym w szkole podstawowej w Kiełczowie, przy ul. Szkolnej 3 – okręg wyborczy nr 17.

Jeśli mieszkasz w Kiełczowie przy ul. Bawarskiej, Bocznej, Cisowej, Cyprysowej, Hebanowej, Kamiennej, Kwiatowej, Lawendowej,
Makowej, Miodowe, Platynowej, Południowej, Rzecznej, Sezamkowej, Sielskiej, Skowronkowej, Słonecznej, Słowiczej, Sportowej, Srebrnej, Szarotkowej, Szkolnej, Wilczyckiej, Wrzosowej, Zachodniej lub Zielonej możesz zagłosować w lokalu wyborczym w szkole podstawowej w Kiełczowie, przy ul. Szkolnej 3 – okręg wyborczy nr 18.

Jeśli mieszkasz w Kiełczowie przy ul. Agrestowej, Bławatnej, Dębowej, Dobrej, Krętej, Krótkiej, Sosnowej, Spokojnej, Wąskiej, Wrocławskiej, Wschodniej lub Zgodnej, możesz zagłosować w lokalu wyborczym w szkole podstawowej w Kiełczowie,
przy ul. Szkolnej 3 – okręg wyborczy nr 19.

Jeśli mieszkasz w Kiełczówku możesz zagłosować w lokalu wyborczym w gimnazjum publicznym w Wilczycach przy ul. Wrocławskiej 15 – okręg wyborczy nr 20.

Jeśli mieszkasz w Krakowianach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w byłej szkole podstawowej w Węgrowie – okręg wyborczy nr 16.

Jeśli mieszkasz w Łosicach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkół w Łozinie przy ul. Milickiej 15 – okręg wyborczy
nr 11.

Jeśli mieszkasz w Łozinie możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkół w Łozinie przy ul. Milickiej 15 – okręg wyborczy nr 11.

Jeśli mieszkasz w Michałowicach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Januszkowicach przy ul. Klonowej 1 – okręg wyborczy nr 2.

Jeśli mieszkasz w Mirkowie przy ul. Azaliowej, Bławatnej, Chabrowej, Fiołkowej, Gazowej, Irysowej, Jaśminowej, Kalinowej, Kiełczowskiej, Kolejowej, Krótkiej, Kwiatowej, Lawendowej, Łąkowej, Makowej, Modrej, Polnej, Różanej, Rumiankowej, Rzemieślniczej, Wrocławskiej lub Wrzosowej możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkolno-przedszkolnym w Mirkowie przy ul. Słowackiego 17 – okręg wyborczy nr 8.

Jeśli mieszkasz w Mirkowie przy ul. Akacjowej, Brzozowej, Bukowej, Jagiellońskiej, Jodłowej, Kasztanowej, Klonowej Kochanowskiego,
Kościelnej, Kościuszki, Mickiewicza, Parkowej, Słowackiego, Sienkiewicza, Sosnowej, Spacerowej, Sportowej, Świerkowej, Topolowej, Wiśniowej lub Wolności możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkolno-przedszkolnym w Mirkowie przy ul. Słowackiego 17 – okręg wyborczy nr 9.

Jeśli mieszkasz w Oleśniczce możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Kątnej – okręg wyborczy nr 3.

Jeśli mieszkasz w Pasikurowicach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Pasikurowicach przy ul. Wrocławskiej 30 – okręg wyborczy nr 13.

Jeśli mieszkasz w Piecowicach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Piecowicach przy ul. Stawowej 20 – okręg wyborczy nr 21.

Jeśli mieszkasz w Pietrzykowicach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Piecowicach przy ul. Stawowej 20 – okręg wyborczy nr 21.

Jeśli mieszkasz w Pruszowicach możesz zagłosować w świetlicy wiejskiej w Pruszowicach przy ul. Parkowej 11 – okręg wyborczy nr 14.

Jeśli mieszkasz w Rakowie możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Kątnej – okręg wyborczy nr 3.

Jeśli mieszkasz w Ramiszowie możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Pasikurowicach przy ul. Wrocławskiej 30 – okręg wyborczy nr 13.

Jeśli mieszkasz w Siedlcu możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkół w Siedlcu przy ul. Wrocławskiej 22 – okręg
wyborczy nr 12.

Jeśli mieszkasz w Skale możesz zagłosować w lokalu wyborczym w byłej szkole podstawowej w Węgrowie – okręg wyborczy nr 16.

Jeśli mieszkasz w Stępinie możesz zagłosować w lokalu wyborczym w szkole podstawowej w Borowej przy ul. Parkowej 2/4 – okręg wyborczy nr 4.

Jeśli mieszkasz w Szczodrem możesz zagłosować w lokalu wyborczym w szkole podstawowej w Szczodrem przy ul. Trzebnickiej 42 – okręg wyborczy nr 15.

Jeśli mieszkasz w Śliwicach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w świetlicy wiejskiej w Piecowicach przy ul. Stawowej 20 – okręg wyborczy nr 21.

Jeśli mieszkasz w Tokarach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w zespole szkół w Siedlcu przy ul. Wrocławskiej 22 – okręg wyborczy nr 12.

Jeśli mieszkasz w Węgrowie możesz zagłosować w lokalu wyborczym w byłej szkole podstawowej w Węgrowie – okręg wyborczy
nr 16.

Jeśli mieszkasz w Wilczycach możesz zagłosować w lokalu wyborczym w gimnazjum publicznym w Wilczycach przy ul. Wrocławskiej 15 – okręg wyborczy nr 20.

Jeśli mieszkasz w Zaprężynie możesz zagłosować w lokalu wyborczym w byłej szkole podstawowej w Węgrowie – okręg wyborczy nr 16.

Opracowała Anna Chomicka

Dodano: 13 listopada, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.