Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”.

 

 

 

 

Spotkanie pn. „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych” odbędzie się 1 czerwca 2016 r. we Wrocławiu i jest dedykowane przedstawicielom organizacji pozarządowych działających na terenie województwa dolnośląskiego.

Program spotkania przewiduje prezentację możliwości pozyskania dofinansowania przez organizacje pozarządowe, w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, zarówno w ramach programu regionalnego, jak i programów krajowych. Pracownicy PIFE przedstawią założenia wsparcia, przewidzianego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem zaplanowanych na ten rok naborów. Omówią typy projektów możliwe do realizacji w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój. Zaprezentowane będą również aktualne możliwości wsparcia III sektora ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu należy przesyłać drogą mailową na adres pife@dolnyslask.pl, z podaniem imienia i nazwiska uczestnika spotkania oraz nazwy reprezentowanej instytucji.

Spotkanie odbędzie się 1 czerwca 2016 r. w godzinach 10:00-13:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przy ul. Walońskiej 3-5 we Wrocławiu (I piętro, sala konferencyjna nr 122).

W razie pytań proszę kontaktować się bezpośrednio z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich  – telefonicznie 71 776 94 50 lub mailowo  pife@dolnyslask.pl

Dodano: 27 maja, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.