Studium bez tajemnic

Od 16 lipca mieszkańcy mogą zapoznać się z projektem studium. Czas na ewentualne uwagi mija 20 września. Wcześniej odbędą się dyskusje publiczne z udziałem projektanta. 

Z projektem studium można się zapoznać do 29 sierpnia br. w urzędzie gminy. Jest on dostępny w pokoju nr 20 we wszystkie dni robocze od 9:00 do 15:30, a w środy do 18:30. Niebawem odbędą się również panele dyskusyjne z udziałem projektanta Szymona Truszczyńskiego. Spotkania zaplanowano w dwóch terminach.

21 sierpnia dla miejscowości: Bierzyce, Budziwojowice, Bąków, Bukowina, Dąbrowica, Dobroszów, Domaszczyn, Godzieszowa, Jaksonowice, Januszkowice, Kępa, Krakowiany, Łosice, Łozina, Michałowice, Pasikurowice, Pruszowice, Ramiszów, Siedlec, Skała, Stępin, Tokary, Węgrów, Zaprężyn 

22 sierpnia dla miejscowości: Bielawa, Borowa, Brzezia Łąka, Byków, Długołęka, Kamień, Kątna, Kiełczów, Kiełczówek, Mirków, Oleśniczka, Piecowice, Pietrzykowice, Raków, Śliwice, Szczodre, Wilczyce.

Uwagi do studium można wnosić do 20 września. Można je składać na właściwym formularzu dostępnym w siedzibie urzędu gminy oraz na stronie http://dlugoleka.bip.net.pl/?c=467

Dorota Wołowiec

Dodano: 30 lipca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.