Sukces! Gmina Długołęka znów doceniona

25 września we wrocławskim Centrum Sztuki Impart zostały ogłoszone wyniki 9. edycji konkursu Dolnośląska Budowa Roku  2010-2011. Konkurs został zorganizowany przez Wrocławski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa i dotyczył obiektów przekazanych do eksploatacji w latach 2010-2011. Miło nam poinformować, że zajęliśmy prestiżowe 3. miejsce w kategorii Budynki Użyteczności Publicznej. Wyżej uplasowały się jedynie Wrocławskie Centrum Kongresowe, znajdujące się przy Hali Stulecia oraz prywatna przychodnia z Lutyni. Nagrodę odebrała wicewójt gminy Długołęka, pani Beata Łabaczuk, która w imieniu swoim oraz imieniu wójta, Iwony Agnieszki Łebek, podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w projekt i budowę siedziby naszego urzędu gminy.
Chcielibyśmy również przekazać najserdeczniejsze gratulacje panu profesorowi Janowi Biliszczukowi, który na wczorajszej gali święcił triumfy. Otrzymał nagrodę Inżyniera Roku, uhonorowany został jego zespół projektowy, a Autostradowa Obwodnica Wrocławia wraz z Mostem Rędzińskim otrzymała Grand Prix Konkursu Dolnośląskiej Budowy Roku. Cieszymy się z sukcesu naszego honorowego obywatela i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Dodano: 26 września, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.