Sukces sportowy chłopców ze ZS w Siedlcu

W Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini-Piłce Ręcznej, który odbył się 22 marca w Lubinie, duży sukces odnieśli chłopcy z Zespołu Szkół im. Księdza. Jana Twardowskiego w Siedlcu, którzy zajęli II miejsce plasując się za klasą sportową SP nr 14 z Lubinia (Legnica), wyprzedzając SP nr 4 z Ziębic (Wałbrzych), i SP nr 1 z Bolesławca (Jelenia Góra).

Skład drużyny: Robert Stanek, Łukasz Jasiński, Karol Rajter, Piotr Jasiński, Piotr Gogacz, Bartosz Szczyrba, Jędrzej Kosiński, Mariusz Żurawiński, Daniel Zatka, Dominik Jagódzki, Jakub Sendo, Jakub Królikowski, Szymon Królikowski, Jakub Rutkowski, Maciej Węglewski. Drużynę prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego Pan Jerzy Wojtasik.

Dodano: 11 kwietnia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.