Nadzwyczajne Walne Zebranie LGD

1 grudnia o godz. 17 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa.


Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej Internatu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oleśnicy (II piętro budynku, ul.Wojska Polskiego 67/69). Ze względu na bardzo ważny charakter spraw podejmowanych na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa, zwracamy się z prośbą do członków Stowarzyszenia, aby dołożyli wszelkich starań i uczestniczyli w zebraniu.

Jeżeli nie będą Państwo w stanie uczestniczyć w Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu, prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia: nr tel.: 71 314 32 01, biuro@dobrawidawa.pl lub o przekazanie pełnomocnictwa do reprezentowania na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków w dniu 01.12.2015 r. osobie, która będzie uczestniczyć w zebraniu.

Dodano: 26 listopada, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.