Święta to czas pomocy dla potrzebujących

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia wolontariusze z Zespołu Licealno- Gimnazjalnego w Długołęce po raz kolejny organizują "Akcję Wsparcia".  Każdy może podarować najbardziej potrzebującym żywność, środki czystości, słodycze oraz zabawki. Zbiórka będzie organizowana w urzędzie gminy oraz w szkole w Długołęce.

Akcja będzie trwała od 9 grudnia do 21 grudnia. Punkty zbiórki w zespole licealno-gimnazjalnym będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10 -14 i 16 – 20. W urzędzie gminy wolontariuszy będzie można spotkać w ostatnim tygodniu akcji (16.12-20.12) w godzinach 10:30-14:30. Wszystkich życzliwych ludzi bardzo prosimy o pomoc potrzebującym i wsparcie akcji.

Dodano: 4 grudnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.