Święto kobiet w Długołęce

W Długołęce odbyła się kolejna edycja Gminnego Dnia Kobiet. Panie mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich, udać się na poradę do wróżki albo na profesjonalną sesję zdjęciową, a także wziąć udział w licznych warsztatach plastycznych. Była również loteria z nagrodami. Do wygrania m.in. zaproszenia do teatru Capitol oraz do oleśnickiego centrum rekreacyjnego Atol.

Oprócz licznych atrakcji kosmetycznych panie mogły odwiedzić specjalnie zaaranżowaną na to wydarzenie kawiarenkę. Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały poczęstunek za symboliczną opłatą, a wolny czas umilały występy artystyczne oraz liczne konkursy z nagrodami. Podczas imprezy wystąpiły ubiegłoroczne finalistki "Gminnych Talentów": Kamila Florek, Zuzanna Młotek oraz Laura Kurek a także artysta mim Andrzej Kozłowski. Słoneczna pogoda sprzyjała aktywnościom na świeżym powietrzu. Część pań wzięła udział w ćwiczeniach nordic walkingu.  Tradycyjnie już podczas imprezy można było również skorzystać z bezpłatnych badań w punkcie przychodni Donmed. 

Specjalne podziękowania kierujemy do firm, które wsparły nas w organizacji Gminnego Dnia Kobiet. 
Teatr Capitol 
Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol
Pink Blue
Optibell
Donmed
Avon
Koralikowy Kufer
Atelier w Długołęce

Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy organizacji święta.
Rafał Barański – sołtys Długołęki
Marian Szczymczak 
Aleksander Czapka
Martyna Jakób
oraz wszystkim innym wolontariuszom.

Obszerna galeria zdjęć dostępna jest na www.facebook.com/wdlugolece

Dodano: 12 marca, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.