Święto wszystkich kobiet w Borowej

 
Już niebawem Borowa po raz kolejny zamieni się w centrum piękna. Mury tamtejszego gimnazjum zdominują styliści, kosmetyczki, fryzjerzy oraz kilkaset mieszkanek. Wszystko za sprawą „Gminnego Dnia Kobiet” – cyklicznej imprezy organizowanej w gminie. Widzimy się 9 marca!

Organizatorzy przygotowali wiele bezpłatnych niespodzianek. Panie będą mogły m.in. skorzystać z usług kosmetyczek, fryzjerów, posmakować wypieków kół gospodyń wiejskich w specjalnie zaaranżowanej kawiarence oraz dowiedzieć się czegoś na temat swojej przyszłości z ust profesjonalnej wróżki. 

Mamy się zrelaksują a dzieci będą się bawić

Tradycyjnie całość imprezy uświetnią liczne stoiska rękodzielników oraz firm kosmetycznych. Nowością będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetyka oraz psychologa. Ciekawym pomysłem jest przygotowanie kącika dla dzieci, w którym maluchy przez cały dzień będą mogły grać na xbox kinect oraz bawić się z animatorami Gminnego Ośrodka Kultury. Mamy w tym czasie będą mogły swobodnie oddać się chwili relaksu. 

Niespodzianki dla wszystkich kobiet

Organizatorzy nie chcą zdradzać wszystkich atrakcji. – Gdybyśmy ujawnili wszystkie niespodzianki, nie byłyby one niespodziankami – śmieje się wójt gminy Iwona Agnieszka Łebek. – Myślę, że każda z pań poczuje się tego dnia wyjątkowo. To idealny dzień, żeby swobodnie wyjść z domu, zrelaksować się i zapomnieć o wszelkich problemach życia codziennego. Sama z chęcią skorzystam z kilku atrakcji – dodaje wójt gminy. Gminny Dzień Kobiet cieszy się zawsze dużym powodzeniem. Przyjeżdżają na niego mieszkanki z różnych części gminy a nawet z Wrocławia i Oleśnicy. – Impreza jest naprawdę świetnym pomysłem. W zeszłym roku zdążyłam odwiedzić fryzjera, zrobić manicure oraz spotkać się z wróżką, co zrobiło chyba na mnie największe wrażenie – mówi jedna z mieszkanek. 

Gminny Dzień Kobiet – Borowa, 9 marca 2014 r. Początek o godz. 15

Dodano: 26 lutego, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.