„Świeża krew” czyli jak pozyskać i zatrzymać wolontariusza w organizacji

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, szkół i innych instytucji publicznych oraz osoby fizyczne na bezpłatne szkolenie dot. pozyskiwania wolontariuszy i współpracy z nimi.

TEMAT: „Świeża krew” czyli jak pozyskać i zatrzymać wolontariusza w organizacji.
TERMIN: 21 marca (czwartek), godz. 9.30 – 15.00
MIEJSCE: Sienkiewicza 2, I piętro, 58-300 Wałbrzych
ZAKRES TEMATYCZNY:
– aspekty formalno-prawne wolontariatu w organizacji,
– metody pozyskiwania wolontariuszy,
– motywowanie wolontariuszy,
– prawa i obowiązki wolontariuszy, – obowiązki organizacji wobec wolontariusza.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: KLIKNIJ TUTAJ

INFORMACJE DODATKOWE: Aby zgłosić się na szkolenie należy wypełnić i wysłać elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Osoby zakwalifikowane zostaną o tym poinformowane e-mailowo i telefonicznie. W przypadku dużej ilości zgłoszeń istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w dodatkowym terminie. Organizatorzy zapewniają materiały dydaktyczne oraz drobny poczęstunek kawowy podczas zajęć. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu oraz ewentualnego wyżywienia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Zapraszamy!
Dodano: 14 marca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.