Szkolenia dla właścicieli i pracowników obiektów turystycznych

Ruszają bezpłatne szkolenia dla właścicieli i pracowników obiektów turystycznych z powiatów wrocławskiego i jaworskiego.

W ramach projektu „Efektywne promowanie i prowadzenie ośrodków turystycznych” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, właściciele i pracownicy obiektów turystycznych (m.in. agroturystyki, hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe) z powiatów wrocławskiego i jaworskiego mogą od września uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach między innymi na temat: pozyskiwania klientów, tworzenia stron internetowych, tworzenia programów lojalnościowych, doskonałej obsługi klienta, a także językowych (niemiecki i angielski na różnym poziomie zaawansowania).

Uczestnicy projektu będą mieli także niepowtarzalną okazję skorzystania z bezpłatnych porad eksperta, który przyjedzie do obiektów biorących udział w projekcie i podpowie jakie zmiany warto wprowadzić, aby niewielkim kosztem przyciągnąć więcej gości.

Nad wysokim poziomem realizowanych szkoleń będzie czuwała firma ODiTK Szkolenia, jedna z największych i najbardziej doświadczonych firm szkoleniowych w Polsce.

Informacje na temat możliwości wzięcia udziału w projekcie można uzyskać na stronie internetowej www.szkoleniadlaturystyki.pl.

Zgłoszenia są przyjmowane drogą mailową: kontakt@szkoleniadlaturystyki.pl oraz telefonicznie: 58 326 24 20.

Zapisy trwają do 28 sierpnia 2012r. Liczba miejsc: 15.

Serdecznie zapraszamy

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Dodano: 22 sierpnia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.