TALENTY PILNIE POSZUKIWANE!

 
Rusza druga edycja „Gminnych Talentów”. W sześciu szkołach odbędą się castingi, z których jurorzy wyłonią dziesiątkę finalistów. Może to właśnie TY wystąpisz na jednej scenie z Mrozem podczas XIV Dni Gminy Długołęka?

Ubiegłoroczna edycja konkursu pokazała, że w gminie nie brakuje zdolnych ludzi. W eliminacjach wzięło udział blisko 100 osób. Jurorzy wyłonili finałową dziesiątkę, która wystąpiła na Dniach Gminy Długołęka. Głosem publiczności „Gminnym Talentem” została wokalistka z Długołęki Kamila Florek. – Udział w konkursie to świetna okazja do pokazania się szerszej publiczności. Fajnie, że gmina organizuje takie konkursy – mówi ubiegłoroczna laureatka. 

Szansa na pierwszy krążek 
W tym roku organizatorzy wprowadzili kilka nowości. Zmianie ulegnie przede wszystkim sposób głosowania na finalistów. Tym razem to nie tylko publiczność będzie mogła oceniać występy, ale również jurorzy, którzy będą przydzielać punkty. Po zsumowaniu głosów okaże się kto zostanie „Gminnym Talentem”. W drugiej edycji nie będą mogli wystąpić finaliści poprzedniej edycji. – Musimy dać szansę nowym osobom na pokazanie swoich umiejętności. Talentów w naszej gminie nie brakuje – tłumaczy Anna Chomicka z wydziału promocji. Nagrodą główną w konkursie jest czek od wójta w wysokości 1000 złotych a także promocja talentu w mediach. Jeżeli zwycięzcą zostanie wokalistka lub wokalista organizatorzy planują również nagranie płyty demo.

Nie ma ograniczeń wiekowych
„Gminne Talenty” to przede wszystkim wspaniała przygoda a także szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności nie tylko na Dniach Gminy Długołęka. – Podczas castingów wyłaniają się prawdziwe perełki, z którymi później chcemy nawiązać współpracę. Przykładem może być zespół Nevermind, który choć nie zakwalifikował się do finału konkursu, dzięki udziałowi w eliminacjach, wystąpił później podczas majówki z zespołem Dżem – mówi Anna Chomicka. Organizatorzy nie wprowadzają żadnych ograniczeń wiekowych. W eliminacjach może wziąć udział każdy, kto chciałby podzielić się swoimi umiejętnościami. Nie tylko wokalnymi! 

Regulamin konkursu 
Zgoda rodzicielska

Adrian Walczyk

Dodano: 27 lutego, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.