Taneczny weekend w gminie Długołęka

Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo interesująco dla mieszkańców gminy za sprawą licznych atrakcji, jakie przygotowały dla nas sołectwa. Do wyboru, do koloru – w Kiełczowie odbędzie się VI edycja festynu z okazji Dni Kiełczowa, natomiast w Brzeziej Łące będziemy mieli okazję pobawić się podczas dożynek wiejskich. Organizatorzy przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji, wśród których znajdą się m.in.: koncert Conrado Yaneza w Kiełczowie, ekwilibrystyczny konkurs w Brzeziej Łące, który wyłoni „Wieśniaków Brzeziołąckich”, zabawy dla dzieci oraz pyszne jedzenie. Serdecznie zachęcamy wszystkich do wspólnej biesiady, tym bardziej, że lada moment rozpocznie się kalendarzowa jesień, która swoją kapryśną pogodą pochowa nas pod ciepłą pierzyną.

08.09.2012 (sobota)

– Dni Kiełczowa, boisko przy szkole, początek o godz. 15:00

– Dożynki Wiejskie w Brzeziej Łące, boisko przy świetlicy, początek o godz. 16:00

Dodano: 6 września, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.