Trzecia edycja konkursu „Europa inwestująca w obszary wiejskie w obiektywie” dla fotografów – amator

Trzecia edycja konkursu „Europa inwestująca w obszary wiejskie w obiektywie” dla fotografów-amatorów organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Po raz trzeci mieszkańcy Dolnego Śląska, którzy są pasjonatami fotografii mogą wziąć udział w konkursie „Europa inwestująca w obszary wiejskie w obiektywie”. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Liczymy, że w tym roku będzie podobnie. 

Zachęcamy wszystkich do nadsyłania do nas zdjęć dotyczących realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na Dolnym Śląsku obrazujących zmiany w regionie dzięki inwestycjom dofinansowywanym z EFRROW, mogą to być przykładowo fotografie: elementów architektury i krajobrazu, które powstały przy udziale środków unijnych, pokazujące zmiany lub nowe możliwości jednostek i całego społeczeństwa, prezentujące zmianę funkcji miejsc, podmiotów w wyniku dotowanych inwestycji.

Na fotografie czekamy do 28 września 2012 r. Wówczas komisja konkursowa wyłoni najlepszych i przyzna nagrody. Pula nagród w konkursie wynosi 7 tys. zł.
WAŻNE DATY:

• do 31 maja 2012 r.-  należy zgłosić się do konkursu
• do 28 września 2012 r. należy nadesłać swoje fotografie
• grudzień 2012 r. – rozstrzygnięcie konkursu

 Szczegółowe informacje do pobrania na stronie internetowej: http://www.umwd.dolnyslask.pl/obszarywiejskie/aktualnosci/artykul/trzecia-edycja-konkursu-europa-inwestujaca-w-obszary-wiejskie-w-obiektywie-dla-fotografow/

Dodano: 19 marca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.